Han Apart Otel

Han Apart Otel Side, розташований майже за 25 хвилин пішки від Храму Аполлона та пропонує 15 номерів. Цей апарт-готель також пропонує гостям Wi-Fi у місцях загального користування.

Номери Han Apart Otel Сіде оснащені балконом і зоною відпочинку, а також телевізором. Для комфорту гостей передбачені такі деталі, як система клімат-контролю.

Це помешкання може похвалитися сезонним басейном просто неба.

Ресторан Sun Flower Restaurant, де подають страви турецької кухні, розташований поблизу від цього готелю.

До центру Сіде можна дійти приблизно за 10 хвилин. Серед визначних пам'яток, розташованих на близькій відстані від готелю Сіде, є Музей в Сіде. В межах 0.7 км від цього помешкання знаходиться автобусна зупинка Side, звідки можна зручно пересуватися містом.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Han Apart Otel
Aquarius Hotel
Ціна лише для моб. пристроїв

Aquarius Hotel

9.1
Блискуче 226 відгуків
35 м від помешкання
USD 41 USD 37
за ніч
Han Apart Hotel Side
Ціна лише для моб. пристроїв

Han Apart Hotel Side

9.5
Чудово 116 відгуків
61 м від помешкання
USD 113 USD 102
за ніч
Oeznur Apart Otel
Ціна лише для моб. пристроїв

Oeznur Apart Otel

8.5
Відмінно 13 відгуків
140 м від помешкання
USD 114 USD 103
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Анталья Аеропорт
    69 км

    Зручності

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Сейф

    На кухні

    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Зона відпочинку
    • Обідній стіл

    Девайси

    • Радіо-будильник

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 12:00
    Часті питання
    • 🌇
      Han Apart Otel знаходиться недалеко від центру міста?
      До центру Сіде можна дістатися за 10 хвилин ходьби від Han Apart Otel.
    • Чи є в Han Apart Otel басейн?
      Так, у Han Apart Otel є сезонний басейн просто неба.
    • Чи є в Han Apart Otel дитячий басейн?
      Діти, які зупиняються в Han Apart Otel, мають доступним для користування басейн для малечі.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Анталья Аеропорт
    69 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Han Apart Otel

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити